Blog

Je váš projekt vhodný pro crowdfunding? Čtyři situace, kdy byste o něm měli uvažovat

Může se zdát, že hlavní funkce crowdfundingu je financování projektu. Avšak crowdfunding představuje mnoho dalších výhod a funkcí, které vám ulehčují průzkum trhu, dávají zpětnou vazbu na projekt i zvolený marketing.

Čtyři typy crowdfundingu

Crowdfunding je z moderního hlediska nový pojem, který se neustále mění a rozšiřuje. Není tedy prozatím ustálená nějaká klasifikace modelů crowdfundingu. Avšak s jistotou víme, že běží tyto čtyři typy crowdfundingu: benefiční, odměnový, podílový půjčkový.

Our Love Challenges: jedinečný způsob jak vnést do vztahu vzrušení

Hodiny diskutování s vaším partnerem o tom, kam jít a co dělat jsou nyní minulostí. S novým kombinovaným albem/diářem Our Love Challenges, na vás čeká dobrodružství na každé straně.

Historie crowdfundingu

I když se může zdát, že crowdfunding je moderní záležitost. S určitou formou tohoto alternativního financování se setkáváme i v hluboké historii.

Princip crowdfundingu

Crowdfunding se od jiných druhů financování vyznačuje specifickými funkcemi i účastníky. Účastníky crowdfundingu jsou vždy autor projektu, přispěvatel a crowdfundingová platforma. Tyto vztahy a funkce se liší na na různých platformách, avšak obecný princip je stejný. Snaha vybrat peníze za účelem zrealizování projektu.

Co je to Crowdfunding a jak funguje

Crowdfunding je jedna z možností, jak získat peníze na svůj projekt. A to tak, že představíte svůj nápad na webové crowdfundingové platformě a na jeho realizaci vám může přispět kdokoliv z celého světa.

Kdo jsme a co děláme aneb představení firmy Fundchaser

Fundchaser vám umožní přístup na Kickstarter, zkonzultuje vaši kampaň,vaši marketingovou strategii a logistiku doručení vašeho produktu koncovému zákazníkovi po celém světě.

Inovativní studijní pomůcka Vocabulary Maps

Učení cizího jazyka a tím pádem i slovní zásoby začíná u dětí mnohem dříve než v minulosti. Dnes vám představujeme novou vizuální učební pomůcku Vocabulary Maps pro výuku slovní zásoby od raného věku způsobem, který je efektivní a dává smysl.

I nezdařená kampaň může být úspěch

Většina z nás chce být úspěšná a mít úspěch, ne jinak je tomu při crowdfundingové kampani. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co je úspěch? Pokud jde o crowdfunding úspěch pro většinu lidí znamená splněný cíl kampaně. Ale crowdfunding je unikátní v tom, že nabízí i jiné formy úspěchu. Ptáte se jaké? Jednu z možností Vám nyní představíme.

Důvody vzniku platformy Kickstarter

Pamatujete si na Beatles? Téměř každá nahrávací firma je odmítla. George Lucas, tvůrce ságy Star Wars nemohl najít studio, ve kterém by o Star Wars měli zájem. John Kennedy Toole si vzal svoje knihy do hrobu, protože je nikdo nechtěl publikovat a jsou i další příklady úžasných děl, která by nikdy nespatřila světlo světa nebýt lidí, kteří by jim dali šanci.