Rozesílání odměn do USA

Úspěšnou kampaní váš projekt nekončí. Následuje distribuce odměn všem dárcům, tak abyste splnili podmínky a hlavně potvrdili vaše dobré jméno a kvalitu produktu, který jste nabízeli.

Řečí čísel můžeme říci, že cca 70% dárců na celém Kickstarteru pochází z USA. Je tedy velmi pravděpodobné, že tomu bude podobně i u vaší kampaně. Samozřejmě roli bude hrát zaměření kampaně a další faktory, ale stále to bude velmi signifikantní část. Je tedy dobré počítat s tím, že velkou část odměn budete muset poslat do USA.

Efektivní rozesílání odměn

Vzhledem k tomu, že cena poštovného a rychlost doručení odměn je jedním z klíčových bodů kampaně, je dobré aby bylo poštovné co nejefektivněji nastavené a zároveň byl způsob doručení spolehlivý a rychlý.

Poradíme vám s volbou přepravní společnosti, celními a daňovými otázkami. V případě vašeho zájmu umíme nabídnout rozeslání balíků přímo z naší centrály v Chicagu. Vy jen pošlete zároveň všechny odměny do USA a my se postaráme o jejich distribuci koncovým zákazníkům. Ušetříte tak nejen finanční prostředky, ale i čas.

Kontaktní formulář