Vstup na Kickstarter

Naší doménou jsou komplexní služby s maximálně efektivním řešením připraveným pro vaše potřeby. Umístíme vaší kampaň na Kickstarter, zajistíme převod vybraných peněz na váš účet  a poskytneme poradenství a konzultační služby k vaší kampani nebo crowdfundingu jako takovému. Dostat se na Kickstarter nebylo nikdy jednodušší.

ZÍSKEJTE PROSTŘEDKY, NÁZORY I REKLAMU

Forma crowdfundingu založená na odměnách je skvělý způsob získání finančních prostředků pro  kreativní projekty,  které potřebují získat určitý obnos peněz pro jejich realizaci a při tom nechtějí snižovat svůj podíl ve firmě či projektu. Tuto jedinečnou příležitost získáte umístěním vašeho projektu na světový crowdfundingový portál Kickstarter a můžete tak rozjet své podnikání naplno a v celosvětovém měřítku. Bonusem je jedinečná zpětná vazba od dárců ve vaší kampani, která může váš projekt posunout správným směrem a ještě jej zdokonalit. Neméně důležitým prvkem je reklama jak na samotném Kickstarteru, tak v mediích, které o vaší kampani napíší.

PROFESIONÁLNÍ TÝM

Crowdfundingová kampaň je práce na plný úvazek, která vám zabere několik měsíců vašeho času. Budete potřebovat kompletní tým lidí od grafiků, přes kameramana až po marketingové specialisty, pledge manažery, daňové a právní specialisty.  Neváhejte se na nás obrátit a my vám tým lidí poskytneme, případně doporučíme vhodné specialisty.

Kontaktní formulář